Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?

Siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo veya Sürat Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz 24 saat içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Siparişinizin içerisinde tedarikçiden temin edilecek ürün/ürünler bulunması durumunda, kargoya verilme süresi değişkenlik gösterebilir. Tahmini tedarik süresini, “Siparişlerim” alanında siparişinizi görüntüleyerek görebilirsiniz.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Tahmini teslimat zamanını, “Siparişlerim” alanında siparişinizi görüntüleyerek görebilirsiniz.

Genelde İstanbul Depomuzdan çıkışlı Siparişiniz 2-4 iş günü içinde elinize ulaşır. Ürün detay kısmında belirtmiş olduğumuz İsveç/Stockholm çıkışlı ürünlerimizin teslimat süresi 3-4 hafta sürmektedir.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Ürünlerimizi sadece Türkiye içerisine gönderebiliyoruz, yurtdışı ürün gönderimimiz yoktur.

Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?

Ücretsiz kargo hizmeti sunduğumuzdan ,siparişlerde kargo bedeli ödenmeyecektir.İade taleplerinizde ürün kusurlu ise yaptığınız gönderimlere ait bedeller tarafımızca karşılanır , beğenmediğinizden dolayı iade olursa sizin tarafınızdan karşılanır.

Siparişimin kargo takibini nasıl takip yapabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada bulunan ”Hesabım” bölümüne tıklayarak açılan sayfada ”Siparişlerim” bölümünden güncel tüm siparişlerinizin durumunu kontrol edebilir, siparişiniz kargoya teslim edildiğinde kargonuzun durumunu ”kargo linki” bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza SMS yolu ile bilgilendirme gelmektedir.

Kargom geldiğinde teslimat adresinde değildim, ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.

*Siparişinizin Hepsiantika.com’aa iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) paketinizi belirtilen şubeden almanızı öneririz.